


1 915 ₴
Чудові сировинні матеріали та неперевершена якість роблять Adamant найкращою лінійкою шаф для вогнегасників Daken. Виготовлені з поліпропілену методом лиття під тиском, ці шафи гарантують міцність та надійність у будь-яких умовах. Завдяки кільцю з нейлоновою пружиною, шафи Adamant підходять для вогнегасників будь-яких розмірів. Це найкраще рішення для тих, хто шукає функціональний та надійний продукт.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:
— Матеріал: поліпропілен, нейлон, полікарбонат
— Технологічний процес виробництва: лиття під тиском.
— Система бічного захисту VCA, що пройшла омологацію.
Зовнішній розмір: LxHxD = 310x611x247mm
Внутрішній розмір: lxhxd =247x551x204 mm
Вага: 3,5 кг
Кільце: Ø150/170



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Daken |
| Страна производитель | Италия |
| Тип пожарного инвентаря | Ящик |
| Назначение | Шкаф для размещения огнетушителей |
| Конструкция | Закрытая |
| Материал | Пластик |
| Количество дверей | 1 |
| Наличие смотрового окна | Да |
| Материал смотрового окна | Пластик |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 675 мм |
| Вес | 4 кг |