
358 ₴
Сайлентблок сережки ресори DAF
Виробник: Туреччина
Аналоги: Febi 29569, 14340320001, 050145, SEM 8755
Категорії: деталі підвіски, ходової, кабіни водія
Артикул: 1357764
Ціна за шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | SEM |
| Кросс-номери | Daf 1357764; Febi Bilstein 29569 |
| Довжина | 86 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |